Obavijesti na razini sjedišta

Opće obavijesti i najave

Stranica: () 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
RaspravaZapočeoOdgovoraZadnja poruka
Rezultati pismenog ispita iz Računalnih mreža održanog 5.2.2018 nalaze se u prilogu N.R. Nebojsa Rasovic 0 Marijo Kresic
Mon, 12 Feb 2018, 08:17
Inženjerska grafika i prezentacija, usmeni ispit N.R. Nebojsa Rasovic 0 Nebojsa Rasovic
Sun, 11 Feb 2018, 13:19
Rezultati II kolokvija i pismenog ispita iz Mehanika I od 9-2-2018 Slika Davorka Saravanja Davorka Saravanja 0 Davorka Saravanja
Sun, 11 Feb 2018, 12:37
Razvoj web aplikacija - Obrana projekta Slika Tomislav Volarić Tomislav Volarić 0 Tomislav Volarić
Sat, 10 Feb 2018, 13:15
Matematika 3 - Rezultati ispita Slika Mirela Kundid Vasic Mirela Kundid Vasic 0 Mirela Kundid Vasic
Fri, 9 Feb 2018, 09:44
Rezultati ispita - Materijali II Slika Nikola Knezovic Nikola Knezovic 0 Nikola Knezovic
Thu, 8 Feb 2018, 15:56
Rezultati ispita iz predmeta Elementi konstrukcija 1 N.R. Nebojsa Rasovic 0 Nebojsa Rasovic
Thu, 8 Feb 2018, 10:26
Rezultati pismenog ispita iz OE 2 održanog 31.01.2018 Slika igor begic igor begic 0 igor begic
Tue, 6 Feb 2018, 15:23
Rezultati ispita iz predmeta Robotika Slika Boris Crnokić Boris Crnokić 0 Boris Crnokić
Mon, 5 Feb 2018, 19:57
Rezultati ispita iz predmeta Elementi konstrukcija 2 N.R. Nebojsa Rasovic 0 Nebojsa Rasovic
Mon, 5 Feb 2018, 16:12
Čvrstoća konstrukcija, rezultati 2. kolokvija Slika Vesna Raspudic Vesna Raspudic 0 Vesna Raspudic
Mon, 5 Feb 2018, 12:20
Nauka o čvrstoći, rezultati 2. kolokvija Slika Vesna Raspudic Vesna Raspudic 0 Vesna Raspudic
Thu, 1 Feb 2018, 13:01
Sastanak u vezi stručne prakse Slika Igor Bosnjak Igor Bosnjak 0 Igor Bosnjak
Wed, 31 Jan 2018, 14:02
Modeliranje i proračun mehaničkih konstrukcija, izmjena termina ispita Slika Mirela Kundid Vasic Mirela Kundid Vasic 0 Mirela Kundid Vasic
Wed, 31 Jan 2018, 11:06
Promjena termina ispita Slika Nikola Knezovic Nikola Knezovic 0 Nikola Knezovic
Tue, 30 Jan 2018, 16:54
Nauka o čvrstoći, 2. kolokvij Slika Vesna Raspudic Vesna Raspudic 0 Vesna Raspudic
Fri, 26 Jan 2018, 13:25
Odluka o uvjetima upisa u više godine studija Slika FSRE eLearning FSRE eLearning 0 FSRE eLearning
Fri, 30 Jun 2017, 09:16
Novi moodle sustav na FSR-u! Slika FSRE eLearning FSRE eLearning 0 FSRE eLearning
Thu, 2 Feb 2017, 11:10
Stranica: () 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12